TOURDATA BRAINWASH 18/19

 

JULI 2018

ZA 21 21:00 AMSTERDAM Vondelpark Openluchttheater

AUGUSTUS 2018

ZA 11 20:00 DEN HAAG Zuiderparktheater

SEPTEMBER 2018

DO 13 20:30 AMSTERDAM CREA Theater

VR 14 20:30 NIJMEGEN Theater de Klif

ZO 16 16:00 HUIZEN De Boerderij

OKTOBER 2018

WO 3  20:15 SITTARD Schouwburg De Domijnen

DO 4  20:30 CULEMBORG Theater De Fransche School

VR 5  20:30 ROTTERDAM Theater Walhalla

ZA 6  20:00 LEUSDEN Theater De Tuin

ZO 7 20:00 ZUIDLAREN Theater Mozaiek

WO 10 20:30 ARNHEM Posttheater

DO 11 20:30 OSS Cultuurpodium Groene Engel

ZA 13 20:15 WOERDEN Het Klooster

DO 18 20:15AMSTERDAM De Kleine Komedie
VOORPREMIERE

VR 19 20:15 AMSTERDAM De Kleine Komedie
PREMIERE - LAATSTE KAARTEN!

WO 24 20:30 HOORN Schouwburg & Congrescentrum het Park

DO 25 20:00 ZUTPHEN Hanzehof

ZA 27 20:15 MIDDEN BEEMSTER Cultureel Centrum Onder de Linden

NOVEMBER 2018

DO 1 20:30 ALPHEN A/D RIJN Theater Castellum

VR 2 20:00 BOVENKARSPEL Het Postkantoor
LAATSTE KAARTEN!

ZA 3 20:15 VENLO Theater De Maaspoort

WO 7 20:15 SCHIEDAM Theater aan de Schie

DO 8 20:30 GRONINGEN Stadsschouwburg Groningen
LAATSTE KAARTEN!

ZA 10 20:30 OOST-KNOLLENDAM Pook

WO 14 20:30 ZOETERMEER Stadstheater Zoetermeer

DO 15 20:30 DEN HOORN - TEXEL Theater De Toegift @Klif 12

ZA 17 20:30 WADWAY/SPANBROEK Theaterkerk Wadway

WO 21 20:30 HOOFDDORP Schouwburg De Meerse

VR 23 20:00 TIEL Schouwburg Agnietenhof

ZA 24 20:30 GOUDA De Goudse Schouwburg
LAATSTE KAARTEN!

WO 28 20:15 NAALDWIJK WestlandTheater De Naald
LAATSTE KAARTEN!

VR 30 20:00 DE MEERN - UTRECHT Podium Hoge Woerd

DECEMBER 2018

DO 6 20:30 BREDA Chassé Theater

VR 7 20:30 PURMEREND Theater De Purmaryn

ZA 8 20:15 ALMELO Theater Hof 88

DO 13 20:30 DEVENTER Deventer Schouwburg

VR 14 20:30 DORDRECHT Schouwburg Kunstmin

ZA 15 20:15 MAASSLUIS Theater Koningshof

WO 19 20:15 STEENWIJK De Meenthe

DO 20 20:30 VELDHOVEN Theater De Schalm

JANUARI 2019

VR 4 20:30 AMSTELVEEN VU Cultuurcentrum Griffioen

WO 9 20:30 DELFT Rietveld Theater
LAATSTE KAARTEN!

DO 10 20:30 ALMERE KAF - Schouwburg Almere

VR 11 20:15 HOOGEZAND-SAPPEMEER Kielzog

ZA 12 20:15 SASSENHEIM S.C.C. 't Onderdak

WO 16 20:30 WAALWIJK Theater De Leest

DO 17 20:15 LAREN Singer Theater

VR 18 20:15 DELFZIJL C.C. De Molenberg

ZA 19 20:15 PAPENDRECHT Theater De Willem

DO 24 20:30 MAASTRICHT Theater aan het Vrijthof
UITVERKOCHT!

VR 25 20:00 ULFT Dru Cultuurfabriek

WO 30 20:30 LEIDEN Theater Ins Blau

DO 31 20:15 PUTTEN Stroud

FEBRUARI 2019

VR 1 20:15 HOUTEN Theater Aan de Slinger

WO 6 20:00 RIJSWIJK De Rijswijkse Schouwburg
LAATSTE KAARTEN!

VR 8 20:30 ZAANDAM Zaantheater
LAATSTE KAARTEN!

ZA 9 20:30 VEGHEL Theater De Blauwe Kei
UITVERKOCHT!

ZO 10 16:00 ZWOLLE Schouwburg Odeon

ZA 16 20:15 MEDEMBLIK BON-theater

VR 22 20:30 ASSEN Theater DNK

WO 27 20:30 LELYSTAD Agora Theater

DO 28 20:30 GOUDA De Goudse Schouwburg
UITVERKOCHT!

MAART 2019

VR 8 20:30 APELDOORN Podium Gigant

ZA 9 20:30 ROSMALEN Perron-3

DO 14 20:00 HENGELO Schouwburg Hengelo

VR 15 20:30 WIJK BIJ DUURSTEDE Calypso Theater

ZA 16 20:15 ABCOUDE Theater Piet Mondriaan

DO 21 21:00 EMMEN ATLAS Theater

VR 22 20:15 BARNEVELD Schaffelaartheater

ZA 23 20:15 GEERTRUIDENBERG C.C. De Schattelijn

DO 28 20:30 HEERLEN Theater Heerlen

VR 29 20:30 DIEMEN Theater De Omval

ZA 30 20:30 VOORBURG Theater Ludens

APRIL 2019

WO 3 20:15 ROOSENDAAL Schouwburg De Kring

DO 4 20:15 KAMPEN Stadsgehoorzaal Kampen

VR 5 20:30 ENSCHEDE Wilminktheater

DO 11 20:30 SPIJKENISSE Theater De Stoep

VR 12 20:30 CAPELLE A/D IJSSEL Isala Theater

ZA 13 20:30 AMSTELVEEN Schouwburg Amstelveen

WO 17 20:15 MEPPEL Schouwburg Ogterop

DO 18 20:30 RHOON Kasteel van Rhoon

VR 19 20:15 PANNINGEN Dok 6
Dubbelprogramma met Lonneke Dort

DO 25 20:15 RAALTE HOFtheater

MEI 2019

WO 8 20:15 HELMOND Theater Speelhuis

VR 10 20:15 DEN HAAG Theater Diligentia